Utrzymanie sylwetki

Cena: 21 PLNCIDREX to naturalny środek wspomagający odchudzanie. Głównym składnikiem preparatu jest ocet jabłkowy, który pobudza procesy trawienne, dzięki czemu wspomaga usuwanie zbędnego tłuszczu z organizmu. CIDREX polecany jest głównie osobom bezskutecznie walczącym z nadwagą.

Zobacz więcej...

Cena: 30 kaps. 7 PLN

Cena: 60 kaps. 12 PLNCena: 50 PLNFABACUM zawiera Fasolaminę 2250, w pełni naturalny ekstrakt z białej fasoli neutralizujacy skrobię. 1 g ekstraktu (2 tabletki Fabacum) neutralizuje 2250 kalorii skrobiowych pochodzących z pokarmów takich jak: makaron, ziemniaki, chleb, ryż, kukurydza. Ponadto obniża poziom trójglicerydów. Zalecany jest osobom, które w sposób naturalny i skuteczny chcą zmniejszyć masę swojego ciała.

Zobacz więcej...

Cena: 25 PLN


BELLFORMA wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej zapobiegając jednocześnie utracie mięśni. Zawiera C.L.A. (sprzężony kwas linolowy), który poprzez uwolnienie większej ilości ciepła powoduje spalanie tłuszczu. Zawarty w preparacie chrom ułatwia przestrzeganie diety niskokalorycznej, a wit.B6 uczestniczy w przemianie aminokwasów, węglowodanów i tłuszczów. Produkt jest zalecany szczególnie osobom uprawiającym ćwiczenia fizyczne. Jedna kaspułka zawiera 300 mg C.L.A. (wzbogaconego najwyższej jakości clarinolu o zawartości min. 74% biologicznie aktywnego C.L.A), 31,25 mcg chromu, 0,75 mg wit.B6.

Zobacz więcej...

Cena: 19 PLN
Chcąc mieć dobrze odżywioną, lśniącą skórę, szczuplejsze uda i zwalczyć cellulitis, nie musisz używać kilku preparatów. Wystarczy jeden balsam BELLFORMA. Jego skład i nowoczesna formuła zapewnią szybki efekt. Sprawdź, jak to działa.

Zobacz więcej...

Cena: 22 PLNCena: 34 PLN
Saluran przeznaczony jest dla osób dorosłych. Oczyszcza i odtruwa organizm. Unikalna kompozycja naturalnych ekstraktów z ziela skrzypu, korzenia mniszka lekarskiego i pokrzywy odwadnia organizm usuwając nadmierne ilości toksycznych związków pochodzących z wysokoprzetworzonej żywności. Nadmiar płynów jest usuwany wraz z moczem, co może prowadzic do ubytku magnezu. Dlatego tez preparat wzbogacony jest o ten bardzo ważny pierwiastek.

Zobacz więcej...

Cena: 19 PLN